Перейти до вмісту

Прес-конференція з Валерієм Сушкевичем. Підсумки Паралімпіади

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16 березня 2014

Людмила Павленко понесе прапор збірної України на закритті Паралімпіади у Сочі

В останній день змагань на Паралімпіаді пройшла прес-конференція з президентом Національного комітету спорту інвалідів України, Валерієм Сушкевичем.

Мета прес-конференції — поговорити про підсумки Паралімпіади в Сочі та проінформувати світову спільноту про позицію  української збірної  на Паралімпіаді.  Валерій Сушкевич також зазначив:

« Коли ми починали перебувати на Паралімпіаді, ми стояли перед вибором бойкот або спеціальна дуже висока місія Національної паралімпійської збірної. Іграх на яких склалася вперше в історії Паралімпійського і Олімпійського руху ситуація, коли країна організатор є інтервентом-агресором, по відношенню до країни, яка бере участь в Паралімпіаді. При чому до країни, яка є одним з лідерів Паралімпійського руху у світі »

Також Валерій Сушкевич повідомив, що Україна на його думку змогла створити найкращу систему для фізичної культури та спорту інвалідів у світі.  Українська збірна не могла бути індиферентною до подій, які відбуваються в Україні, тому їм було психологічно важко. Всі українські спортсмени виступали з місією миру. 

Валерій Сушкевич висловив подяку російським громадянам, які брали участь в організації Паралімпіади, зокрема він сказав про російських волонтерів, які показали високий професіоналізм. 

Також Сушкевич додав, що спортсмени довго вирішували чи бути їм на церемонії закриття Паралімпіади, все ж таки вони прийняли рішення, підняти вверх національний прапор України заради миру. Валерій Сушкевич повідомив, що українська збірна прийняла рішення взяти участь у церемонії закриття Паралімпіади але наша участь буде обмежуватись однією спортсменкою, яка понесе прапор. Цю місію команда доручила Людмилі Павленко, яка завоювала на цій олімпіаді три медалі — золоту, срібну і бронзу.


Джерела[ред.]


Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.