Перейти до вмісту

Перша прес-конференція Паралімпійських ігор в Сочі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

7 березня 2014

Перша прес-конференція на честь Паралімпійських ігор пройшла в Сочі. До учасників прес-конфереції увійшли: Дмитро Чернишенко, Олександра Костерина, Константин Ернст, Філіп Крейв. Організатори Паралімпійських ігор розповіли про заходи, які заплановані на період Паралімпіади та про особливості цьогорічної церемонії відкриття, яка пройде о 20:14 за московським часом.

Також особливу увагу на прес-конференції журналісти приділили проблемі в Україні. ЗМІ таких країни, як Франція, США, Британії, Китаю, намагались дізнатися в організаторів про участь українських паралімпійців в Паралімпіаді. Зокрема, про українських спортсменів висловився Філіп Крейв, директор Паралімпійського комітету Британії, який сказав, що спорт повинен бути поза політикою. Більше деталей про участь української збірної в Сочі буде відомо після прес-конференції зі спортсменами та керівництвом.

На прес-конференції також було повідомлено про те, що участь у Паралімпіаді будуть приймати 45 країн світу, буде розіграно 75 комплектів нагород та першість змагань з парасноуборду за всю історію ігор. Організатори Паралімпійських ігор запевнили, що президент Росії вже в Сочі та буде на церемонії відкриття Паралімпіади-2014.