Перейти до вмісту

Інтерв'ю з президентом Національного комітету спорту інвалідів України Сушкевичем Валерієм Михайловичем

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

11 березня 2014

Вікіновини: Валерію Михайловичу, у нас кожен спортсмен, виходячи на п'єдестал закриває долонею медаль. Що це значить?:

« Спортсмени відповідним чином реагують на все те, що стосується української держави. Була ініціатива наших спортсменів зняти медаль під час церемонії нагородження. Нас попередили, що якщо ми знімемо олімпійську медаль, нас дискваліфікують на 8 років. Є певний тиск щодо нашої позиції, щодо нашої боротьби за мир на території Російської Федерації.  Але спортсмени показують свою позицію,  що несуттєва сама медаль, суттєво, що Україна перемогла і що прапор український на щабелі. Для наших спортсменів кожна перемога -  це ідентифікація України »

ВН: Сьогодні ми перейшли психологічну позначку в 10 медалей, вже 11 на нашому рахунку давайте підсумуємо день сьогоднішній:

« День був скажений і важкий, зранку лив дощ, був туман і я особисто замерз неймовірно. І наші спортсмени були під дощем на льодяній трасі і сьогодні надзвичайний день на 11-х Паралімпійських іграх: Україна завоювала дві бронзи, одне срібло і довгоочікуване і важке золото.  Такого результату від нас не чекали, тим більше, що психологічний стан нашої збірної надзвичайний.  Дуже важко даються перемоги Україні, на цій паралімпіаді особливо. Кожного дня ми збираємось нашою паралімпійською сім'єю і обговорюємо як наша країна, в команді є кілька офіцерів запасу, один із них піднявся і каже: «Я не можу читати в якому стані знаходяться наші військові в Криму, які вірні присязі, вірні Батьківщині» і була пропозиція присвятити сьогоднішній результат нашим військовим  і підтримати українське військо »Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.