Перейти до вмісту

Близько десяти тисяч вінничан долучилися до маршу «Вставай, Україно!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 березня 2013

У Вінниці розпочався марш в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!». За повідомленням прес-службі «Батьківщини» на центральній вулиці міста зібралися не менше десяти тисяч учасників, люди продовжують долучатися до маршу.

Марш очолюють лідери опозиції — голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Арсеній Яценюк

Перед початком маршу Арсеній Яценюк наголосив журналістам, що опозиція приїхала до людей, «щоб вони повірили в те, що зміни можуть настати»:

« Погляньте, скільки прийшло людей. Ці люди прийшли не перед виборами. Вони прийшли вже після виборів, коли мало хто з політиків приїжджає і каже: «Не бійтесь. Вставайте, захищайте свої права».

Ми як інструмент захисту цих прав будемо робити все, щоб кожен українець мав роботу й заробітну плату, щоб не боявся суду і міліції, а навпаки - щоб суд і міліція працювали на нього. Щоб кожен, хто зараз на цьому майдані, знав, що в України буде європейське майбутнє, і голоси, віддані за опозицію, віддані не просто так

»

Він повідомив, що по дорозі до Вінниці міліція на кожному посту зупиняє автобуси, «тому що дана вказівка не допустити до мітингу українців, які пересуваються автобусним транспортом». За його словами, правоохоронці просто блокують рух пасажирського транспорту і не дають людям можливості доїхати до місця проведення акції.

« І зрозуміло чому. Наша ключова вимога – це відставка президента Януковича. І люди, які приходять сюди, не бояться сказати «ні» цьому президенту і «так» - новій європейській Україні. Із цим ми приїхали до Вінниці, і з цим будемо їхати по всій країні.

Ні в кого немає страху перед цим президентом. У всіх є прагнення змінити в цій країні наше життя на краще. І тому ми тут. Ми з тисячами українців, і ми покажемо, хто в країні має владу, - в країні має владу тільки народ України.

»

Джерело[ред.]

. «Близько десяти тисяч вінничан долучилися до маршу «Вставай, Україно!»». RegioNews, 14.03.13


Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.