Перейти до вмісту

Боротися по правилам

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 березня 2014

Інтерв'ю з Максимом Яровим, українським біатлоністом, лижником, який виборов у фіналі, чоловічого спринту з лижних перегонів серед сидячих, на дистанції 1 км, бронзову медаль на Паралімпіаді в Сочі

Вікіновини: Це трете місце далося Вам тяжким протистоянням проти росіян Романа Петушкова та Муригіна Григорія, розкажіть детальніше про це?

« Трохи мене підрізали, але нічого. Я не міг ніяк зреагувати. Я сам такого робити не буду, боротися — так боротися по правилам, але нічого. »

Вікіновини: Це взагалі за правилами так підрізати, чи це свого роду тактика російської команди? Якщо так, то чи є в української збірної такого виду тактики?

« У нашої команди немає такої тактики. Просто їхати вперед і все. Так ми з тренером так вирішили на якомусь етапі. Мене теж підрізали, я був тоді взагалі четвертий, але нічого. »

Вікіновини: А як сьогодні траса, сніг не заважав?

« Дуже тяжко, свіжий сніг, лижі взагалі не їдуть. Це моя була дистанція. Обидва спринти це мої: в біатлоні я взяв срібло і зараз бронзу.  Будемо боротися за золото, щоб був повний комплект. »

Вікіновини: Дякуємо за інтерв'ю, бажаємо Вам удачі!Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.