Перейти до вмісту

Відкрилася ювілейна фотовиставка "Ракурс-2014"

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

25 грудня 2014

У чернігівському арт-клубі відкрилася ретроспективна виставка художньої фотографії професійних фотографів та аматорів "Ракурс-2014". Виставка організована чернігівським обласним народним фотоклубом "Чернігів" за підтримки Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини чернігівської облдержадміністрації, Обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв та Чернігівської організації національної спілки фотохудожників України.

Були представлені, як перші фотографії учасників фотоклуба — чорнобілі з 70-х років минулого століття, так і нові, цифрові, нових членів фотоклубу.

Слова позитиву і радості казали арт-директор Денис, директор Микола Георгійович, відомий фотограф Микола Турчин, засновники фотоклуба. А відомий чернігівський фотомайстер Віктор Кошмал так цілий майстер-клас провів своїм виступом — любити свою справу, бачити у всьому прекрасне, як спілкуватися із клієнтом, фотографувати-фотографувати-фотографувати і завжди і собою носити фотоапарат, навіть у баню! :-). Зійшлися на думці, що треба і молодим авторам подавати свої роботи, щоб дізнаватися від досвідченіших колег, як краще робити фото, рости професійно.

На виставці також були представлені роботи трьох вікіпедистів — Сергія Тарабари, Романа (RomanMagic) і Приходька Миколи. Роман і Микола представляли свої роботи вперше.

Довідка.

Чернігівський обласний народний фотоклуб "Чернігів" вперше зібрався в 1981 році (за іншими даними, навіть раніше). Станом на 2014 рік зустрічі раз в 2 тижні проходять в чернігівському Арт-клубі за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 9, тел. (0462) 676-446.Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.

Див. також[ред.]