Перейти до вмісту

В українському Фейсбуці масово поширюється небезпечний вірус

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

4 квітня 2013


Українські користувачі Facebook скаржаться, що 4 квітня їхні сторінки закидає вірусними повідомленнями.

Користувачам приходить повідомлення про те, що хтось з друзів відмітив (tagged) їх. При цьому, при переході за посиланням, зловмисники отримують дозвіл (permission) розміщувати повідомлення від вашого імені. І вже ви починаєте спамити всіх своїх друзів.

Спеціалісти із кібербезпеки радять аби вірус не зашкодив вашій сторінці, у разі, якщо хтось відмітив вас у своєму пості, і він веде на невідомий вам лінк:

  1. Ні в якому разі не клікати на лінк в пості.
  2. Повідомте свого друга про злам облікового запису.
  3. Повідомте у Facebook про злам облікового запису вашого друга.

Також потрібно почистити комп'ютер антивірусною програмою та змінити паролі у соцмережах. Розповсюдження цього вірусу стримує включення опції премодерації записів, у яких вас відмітили. Необхідно включити опцію: «Переглянути дописи друзів, що позначили вас, перш ніж вони з'являться на вашому життєписі». (Review posts friends tag you in before they appear on your timeline)

Facebook є найбільшою в світі соціальною мережею, що почала працювати 4 лютого 2004 року. Ним активно користуються понад 1 мільярд користувачів, Facebook є 7-им за відвідуваністю сайтом в Україні. Кількість українських користувачів Facebook на березень 2012 сягала більше 2 млн осіб.

Джерело[ред.]

. «В українському Фейсбуці масово поширюється небезпечний вірус». ',

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.