Перейти до вмісту

Генпрокуратура отримала пристрій, яким Мельниченко робив свої відомі записи

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 квітня 2005

13 квітня до України прибули глава «Фонду громадянських свобод» Олександр Гольдфарб та довірена особа Бориса Березовського Юрій Фельштинський.

Мета їх візиту — візит до Генпрокуратури України для передачі записів Миколи Мельниченка з кабінету екс-Президента України Леоніда Кучми та пристрія, за допомогою якого були зроблені ці записи. Гольдфарб та Фельштинський перебували у стінах Генпрокуратури більш ніж 8 годин поспіль.

Наступного дня, вони дали прес-конференцію, на якій повідомили деякі подробиці з Генпрокуратури. Вони передали до ГП близько 8 хвилин записів, які стосуються викрадення журналіста Георгія Ґонґадзе та продажу за кордон української зброї. Записи автентичні, але невідомо це оригінали записів чи копії. В Гольдфарба залишається ще 10 компакт-дисків, на яких записано 600-700 годин розмов з кабінету Кучми. На компакт-дисках є записи, зроблені і після 16 вересня 2000 року (дата зникнення Ґонґадзе). Зараз Олександр Гольдфарб та Юрій Фельштинський ведуть перемови, щодо передачі всіх записів до Генпрокуратури. Перемови планується завершити за 3-4 дні, після чого знову запросять журналістів на прес-конференцію.

Джерела[ред.]