Перейти до вмісту

Депутати Самопомочі провели зустрічі в Чернігові

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 березня 2015

Три депутати від фракції «Самопоміч» провели серію зустрічей із виборцями (Чернігів). Були Павло Кишкар, Анна Романова та Андрій Журжій. Головна тема — ЩО було зроблено фракцією за 100 днів роботи у парламенті — досягнення, провали та плани на майбутнє

Чернігівська активістка, Ольга Хоніч розповіла, що було зроблено активістами осередку «Самопомочі» в Чернігові. А саме — моніторинг місцевої влади — відвідування сесій міської та районних рад, подання інформаційних запитів. Із сумом констатувала, що інформацію від держслужбовців не часто можна отримати, вони посилаються часто на те, що то … непублічна інформація! Це на інформацію, яка за законом, є публічна.

Присутня на зустрічі замголови мера повідомила, що прокуратура програла справу (суд проходив якраз під час цієї зустрічі) щодо отримання публічної інформації від владних структур. На це прокурор області відповів, що будуть подавати апеляцію.

До прокурора були запитання про турбазу прокуратури. Відповідь прокурора приємно вразила — він запропонував надати її для оздоровлення бійців з АТО.

Представником Вікімедіа України Приходьком Миколою було підняте питання прийняття закону про Вільну панораму (відповідний законопроект вже зареєстрований у ВР). На останок він подарував депутатам фотоальбом «Вікі любить пам'ятки», де описується дане питання.

Коротка довідка.

Низкою політ-експертів «Самопоміч» була визнана найефективнішою фракцією у ВР. На виборах 26 жовтня 2014 року партія «Самопоміч» за кількістю голосів зайняла третє місце по Україні з результатом в 10,97%. Партію було зареєстровано 29 грудня 2012 року. До парламенту за списками партії пройшло 32 народних обранці. 20 листопада 2014 року партія увійшла до пропрезидентської коаліції, куди ще увійшли БПП, Фронт змін та Радикальна партія Олега Ляшка.


Посилання

[ред.]

Депутати Самопомочі наближали владу до громадян на
Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.

Див. також

[ред.]