Перейти до вмісту

Держсекретар України Зінченко подав у відставку

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

3 вересня 2005

Президент України Віктор Ющенко прийняв відставку державного секретаря України Олександра Зінченко, яку той подав зранку суботи! Причини відставки Зінченко обіцяє повідомити на прес-конференції 5 вересня.

До того, як О.Зінченко очолив Державний секретаріат, він був керівником виборчого штабу кандидата у Президенти України Ющенка В.А. А ще раніше обіймав посаду віце-спікера Верховної Ради України.
Зінченко й досі не склав депутатських повноважень, а тому фактично й досі залишається на посаді віце-спікера.

Вчора видання «Українська правда» повідомило, що Президент України доручив своєму раднику Владиславу Каськіву розробити нову структуру і систему роботи Секретаріату президента. На думку Каськіва, Секретаріат "цілком неефективно" здійснює контроль за виконанням розпоряджень і указів президента, прем’єр-міністра та інших високопосадовців. Також Каськів пропонує створити Українську агенцію з міжнародного розвитку, до компетенції якої має увійти координація з міжнародними партнерами, які надають Україні технічну допомогу і надання з боку України технічної допомоги іншим країнам, підтримка української діаспори за кордоном, а також захист України від інформаційних атак.


Джерела[ред.]