Перейти до вмісту

Змагання по біатлону серед жінок дистанцією 10 км

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

11 березня 2014

На змагання по біатлону серед стоячих жінок на дистанцію 10 км українка виборола срібло та вважає, що погана погода не вплинула на самі змагання. Навпаки на думку більшості спортсменів, погода їх дуже порадувала. Зокрема українка Олександра Кононова вважає, що такі погодні умови є благодаттю:

« Погода на мене не вплинула і була хороша траса, як кажуть «у природы нет плохой погоды». Ми тренувались 4 роки у різних погодних умовах: дощ, сніг, вітер.  Я думаю, що це благодать що така погода сьогодні.  Для мене інше було найважче я 2 дні без медалей це дуже вдарило по моїй психіці, сьогодні вийшла боротися без всяких думок, без того яка я буду сьогодні, просто боротьба. Я одне скажу: народ український ніщо не зламає, Україна є сильною державою і ми будемо боротися перемагати за нашу країну »

 

Випередила українку росіянка Олена Кауфман, яка вже має медаль. Також вона подякувала організаторам:

« Дякую нашим змащикам лиж, які з 6 ранку працювали. Перші три кола ми з дівчатами йшли рівно і після четвертого рубіжа я вже відстрілялась в нуль і мені треба було зібратися з силами і швидко рухатися вперед »

Нагадаємо, що 11 березня на Паралімпіаді пройшло 6 стартів по біатлону серед чоловіків та жінок у різних категоріях.


Джерела[ред.]