Перейти до вмісту

З Байконура стартувала ракета з новим екіпажем МКС. Фоторепортаж

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

13 вересня 2017

Екіпаж «Союза МС-06»: Джозеф Майкл Акаб] (США), Олександр Місуркін (Росія) і Марк Томас Ванді Хей (США)

13 вересня 2017 року, о 08:08 по Москві екіпаж пілотованого комічного корабля «Союз МС-06», запущеного в 00:17 з першого майданчика Байконура ракетою-носієм «Союз-ФГ», перейшов на борт Міжнародної космічної станції (МКС ).

Зближення виконувалося в автоматичному режимі.

На борту корабля перебувають командир екіпажу Олександр Місуркін (Роскосмос, Росія) і два бортінженера - астронавти НАСА Джозеф Майкл Акаба і Марк Томас Ванді Хей (США).

Політ пройшов за скороченою схемою - від старту до фіналу пройшло шість годин, за які корабель здійснив чотири витка навколо Землі.

На МКС їх зустріли космонавт Роскосмосу Сергій Рязанський, астронавти NASA Рендольф Брезник і Європейського космічного агентства (ЕSA) італієць Паоло Несполі.

Новоприбулий екіпаж (експедиція МКС-53) буде залишатися на станції 167 діб. За цей час космонавти і астронавти проведуть 56 експериментів.

Зокрема, в лютому 2018 року Олександр Місуркін і Антон Шкаплеров вийдуть у відкритий космос і проведуть експеримент з пошуку життя на зовнішній поверхні орбітальної станції.

3 вересня 2017 року на Землю повернулися три члени екіпажу МКС - космонавт Роскосмосу Федір Юрчихін і астронавти NASA Пеггі Уїтсон і Джек Фішер успішно приземлилися в Казахстані.


Екіпаж


Підготовка


Запуск


Джерело[ред.]