Конкурсанта на Євробачення-2014 від України обрано

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

21 грудня 2013

Україна обрала представника на Євробачення−2014. 59-й щорічний Пісенний конкурс Євробачення, пройде в Копенгагені, столиці Данії. Конкурс проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської Мовної Спілки.

Організацію та відбір національного представника в Україні, здійснює Національна телекомпанія України. Саме 21 грудня в прямому ефірі Першого національного, обрали найбільш гідного виконавця.

Цього року у національному відборі України взяло участь 20 учасників. Співаки створили гарячу атмосферу на сцені Першого національного та показали великий європейський рівень виконання. Зокрема, серед учасників відбору можна було побачити успішну співачку Ілларію, яка з'явилася на сцені в образі сонячної діви, гурт Не ангели, які показали представили пісню, написану досить відомим шведським композитором, переможець Фабрики зірок-4, Стаса Шурінса, котрий виконав авторську пісню та багато інших.

Переможцем національного відбору, на думку журі та українських глядачів, стала Марія Яремчук, яка зайняла друге місце на пісенному конкурсі «Нова хвиля» в Росії та саме після цього здобула популярність не тільки в Україні, а й Росії, Білорусі, Грузії та інших країнах. Марія представила пісню під назвою «Tick-Tock» разом з гарячим танцювальним колективом.

Також на сцену завітали вже відомі учасниці минулих років Євробачення 2012 та 2011 років від України, це Злата Огневіч та Міка Ньютон. Підтримати виконавців у національному відборі прийшли: Камалія, Олексій Матіас, Наталя Бучинська.

Залишається мало часу до самого конкурсу, який буде проходити в Данії, на початку травня місяця. Україна кожен рік показує високі результати у цьому пісенному конкурсі, тому надіємось, можливо, саме 2014 рік, принесе для України перемогу, яку здобула співачка Руслана у 2004.