Перейти до вмісту

Олімпійські ігри у Сочі відкрито

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

7 лютого 2014

Олімпійський вогонь

У п'ятницю, 7 лютого, у російському Сочі відбулася церемонія відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Урочиста церемонія відбулася на олімпійському стадіоні «Фішт», на якому зібралося близько 40 тисяч глядачів, серед яких чимало лідерів держав світу. Олімпійський вогонь запалили легендарні російські спортсмени — фігуристка Ірина Родніна та хокеїст Владислав Третьяк.

Церемонія відкриття проходила у вигляді театралізованого дійства, яке розповідало про глядачам про історію Росії від найдавніших часів до сьогодення, та традиційного олімпійського параду країн-учасниць змагань. Участь у сочинських Іграх візьмуть бдизько 2900 спортсменів з 88 країн світу. Наймолодшим учасникам змагань — стрибунці з трампліну Джаніні Ернст з Німеччини таяпонському сноубордисту Аюму Хірано — виповнилося по 15 років, найстаршому — мексиканському гірськолижнику Хубертус цу Хоенлое — 55. Україну на Іграх представлятимуть 43 спортсмени.

Перші змагання розпочалися 6 лютого, до офіційного відкриття Ігор. Ігри триватимуть до 23 лютого, у їх ході спортсмени боротимуться за 98 комплектів нагород.


Джерела

[ред.]