Переможців фотоконкурсу «Вікі любить Землю» буде оголошено 12 липня

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 червня 2014


Остаточно визначено дату та місце проведення церемонії нагородження переможців та призерів фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Церемонія відбудеться 12 липня 2014 року (субота) об 11:00 в одній з найбільш відомих історичних пам'яток нашої країни — Золотих воротах (м. Київ).Місце обрано не випадково, адже комплекс Золоті ворота поєднує одну з найдавніших історичних пам'яток нашої країни — і одночасно об'єкт для іншого вікіпроекту, «Вікі любить пам'ятки», що стартуватиме восени — Золоті ворота, та природну пам'ятку — Золотоворітський сквер.Роботи, які були обрані українським професійним журі будуть оголошені лише на церемонії нагородження, у мережі Інтернет ТОП-10 фотоконкурсу з'явиться після 12 липня.

Не раніше як за 2 тижні переможці конкурсу будуть окремо повідомлені про вихід їхніх робіт на міжнародний етап та запрошені до Києва на вручення призів.

Результати міжнародного етапу проекту стануть відомі після 20 серпня 2014 року.

Міжнародний проект «Вікі любить Землю» накопичує авторські фотографії пам'яток природи під вільною ліцензією Creative Commons та втілюється з метою сприяння збагаченню знань людства про природу Землі. Проект координується громадською організацією «Вікімедіа Україна».