Перейти до вмісту

Категорія:Вікі любить Землю

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Вікі любить Землю
Останні новини в категорії
оновити
стаття в Вікіпедії
світлини та інші медіа-файли

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» має на меті зібрати фотографії об'єктів природно-заповідного фонду та садово-паркового мистецтва України для ілюстрування статей у всесвітній інтернет-енциклопедії Вікіпедія, якою опікується організатор конкурсу — громадська організація «Вікімедіа Україна».

Фотоконкурс «Вікі любить Землю» має привернути увагу суспільства до проблем збереження природних ресурсів та багатств України, а також, серед іншого, розкрити потенціал «зеленого туризму» в Україні.

Оргкомітет уже завершив роботу над переліком конкурсних об'єктів, який складається з понад 8000 позицій. До цього переліку включені заповідники, ландшафтні парки, заказники, пам'ятки природи, заповідні урочища, ботанічні дендрологічні, зоологічні сади і парки, а також пам'ятки садово-паркового мистецтва.

Новини конкурсу, його умови, інформація про призи та інша корисна інформація публікується на сайті — http://wle.org.ua/

Взяти участь у конкурсі «Вікі любить Землю» зможе кожен охочий. Для цього слід зареєструватися у Вікісховищі — одному з сестринських проектів Вікіпедії, — знайти у переліку відомі Вам об'єкти, сфотографувати їх власноруч (будь-коли) і завантажити світлини на Вікісховище.

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам'яток природи — commons:Category:Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства — їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

Сторінки в категорії «Вікі любить Землю»

Показано 25 сторінок цієї категорії (із 25).