Перейти до вмісту

Стартував фотоконкурс «Вікі любить Землю». За першу добу завантажено більше 300 світлин

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16 квітня 2013

15 квітня 2013 року стартував фотоконкурс «Вікі любить Землю».

За першу добу конкурсу «Вікі любить Землю» на Вікісховище завантажено 313 фотографій. Нагадаємо, що кількість завантажень за першу добу проведення минулорічного конкурсу «Вікі любить пам'ятки» становила 170. Тож за динамікою в першу добу ВЛЗ майже вдвічі випереджає ВЛП.

Долучитися до «Вікі любить Землю» зможе кожен охочий, зареєструвавшись на Вікісховищі і завантаживши фотографію об'єкту ПЗФ. Звертаємо увагу, що обов'язковим є вказання для фотографії правильного ідентифікатора (ID) пам'ятки, який можна дізнатися у списку пам'яток. Цей ідентифікатор складається з літер, які позначають область, і цифр — номера охоронної території. Фотографії з невірним ID не будуть допущені до участі в конкурсі.

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії commons:Category:Images from Wiki Loves Earth 2013 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам'яток природи — commons:Category:Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства — їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

Новини конкурсу, його умови, інформація про призи та інша корисна інформація публікується на сайті — http://wle.org.ua/

Однією із перших фотографій став Парк палацу Шенборна (Берегове), автор — Богдан Репетило. Наводимо декілька цікавих світлин.


Посилання

[ред.]

Див. також

[ред.]


Джерела

[ред.]

Юрій Пероганич. «Фотоконкурс «Вікі любить Землю»». ',