Перейти до вмісту

Фотоконкурс «Вікі любить Землю»: два дні, чотириста українських світлин

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

2 травня 2014

На другий день міжнародного природозахисного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» Україна змістилася з п'ятого місця та четверте, а в Австрії завантажена перша тисяча фотографій.

Фотоконкурс пам'яток природи «Вікі любить Землю» почався першого травня. Конкурс втілюється заради поширення вільних знань про природний спадок Землі задля формування дбайливого ставлення до природи та захисту навколишнього середовища. Бажання брати участь в конкурсі висловила 21 країна світу, але його головним координатором є організація «Вікімедіа Україна».

Перша 100-та фотографія в українській частині конкурсу була додана в перший день конкурсу — першого травня. Це фото — «Парк Масандрівського палацу. Елементи архітектури» автора AlissaDere. Пам'ятка природи — Масандрівський парк, Ялта.200-та, 300-та та 400-та світлини були додані вже другого травня. 200-тою фотографією стала епічна «Воля до життя»: гірський масив «Караул-Оба», Крим, село Новий Cвіт. Автор фото — Denis Vitchenko.300-та фотографія — «Ботанічна пам'ятка природи „Ушакова балка“ (Севастополь). Вид на море» (автор Pavlo1).400-та світлина, завантажена в останні хвилини другого дня конкурсу — дерево Краснокутського дендропарку, автор — користувач Tigroslava030386.Станом на кінець доби другого травня в Україні було завантажено 414 фотографій — вона вийшла на четверте місце з п'ятого в міжнародному конкурсі, обійшовши Німеччину. Третє місце займає Македонія (436 фотографій), друге — Андорра та Іспанія (разом 724 фотографії), а перше — Австрія — 1053 фотографії.


На сторінці Campaign за завантаженням фотографій до української частини конкурсу «Вікі любить Землю» можна стежити наживо.
Посилання[ред.]