Перейти до вмісту

«Вікі любить Землю» презентовано в Мілані. Підсумки першого тижня

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 квітня 2013

Файл:WikimediaUA MilanConf2013.pdf

Завершився перший тиждень фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Станом на 0 годин 00 хвилин 22 квітня завантажено 2107 світлин.

Окрім подолання позначок 2000 і 2013, неділя, 21 квітня запам'ятається ще й тим, що саме цього дня конкурс «Вікі любить Землю» було презентовано світовій вікі-спільноті під час міжнародної "Wikimedia Conference 2013″, що проходила з 18 по 21 квітня в Мілані. Саме в програмі третього дня конференції відбулася презентація проектів «Вікімедіа Україна», чільне місце в якій займав фотоконкурс «Вікі любить Землю», про який розповів член оргкомітету конкурсу Ілля Корнійко. Враженнями про презентацію поділився заступник голови правління ГО «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко:

« Наша презентація пройшла досить успішно, ми зірвали аплодисменти публіки, взявши кількістю, лаконічністю, змістовністю доповіді »

.

Оргкомітет звертає увагу учасників конкурсу на те, що світлини одразу потрапляють до конкурсної категорії тільки якщо використовується спеціальний завантажувач. Також обов'язковим є вказання для фотографії правильного ідентифікатора (ID) пам'ятки, який можна дізнатися у списку пам'яток. Цей ідентифікатор складається з літер, які позначають область, і цифр — номера охоронної території. Фотографії з неправильним ID не будуть допущені до участі в конкурсі.

Новини конкурсу, його умови, інформація про призи та інша корисна інформація публікується на сайті — http://wle.org.ua/

Презентацію конкурсу в Мілані в форматі PDF можна переглянути на Вікісховищі Файл:WikimediaUA_MilanConf2013.pdf

Нижче невеличка добірка конкурсних світлин завантажених у перший тиждень.

Посилання[ред.]

Див. також[ред.]


Джерела[ред.]

Євген Букет. «“Вікі любить Землю” презентовано в Мілані». ',