Перейти до вмісту

Подвійне вбивство у Луганську: серед жертв журналіст

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 листопада 2013

У ніч з 19 на 20 листопада у Луганську на автомийці у районі вулиці Градусова було скоєне подвійне вбивство. Жертвами нападу невідомих стали співробітник закладу — чоловік 1967 року народження та 36-річний Сергій Старокожко — журналіст, відомий своїми публікаціями у газетах «Вечерний Луганск» та «Свободный репортер». Обидва чоловіки зазнали смертельних поранень у голову з вогнепальної зброї.

За інформацією ДУ МВС України у Луганській області повідомлення про злочин надійшло до міліціянтів близько 8.30 ранку. Тіла адміністратора мийки та мийника виявив завгосп закладу у кімнаті охоронця. На місці злочину був відкритий сейф та зник відеореєстратор. За словами власника мийки у сейфі грошей не було, оскільки виручка з нього вивозиться щовечора, а зникнення відеореєстратора пояснюється тим, що на нього могло бути зафіксовано напад зловмисників.

Основною версією інциденту співробітники міліції називають пограбування. Версія про вбивство журналіста через його професійну діяльність не малоімовірна, оскільки її заперечують навіть родичі загиблого: вдова журналіста зазначила, що її чоловік не мав жодних побоювань та ніколи не говорив, що йому може щось загрожувати; працювати на автомийці журналіста змусило скрутне фінансове становище родини.

Наразі тривають слідчі дії.


Джерела[ред.]