Полтавські депутати проти Петлюри

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Серед депутатів Полтавської міської ради невігласів і жертв комуністичної пропаганди поки що більше ніж свідомих громадян України, обізнаних з трагічною історією свого народу та його провідників. Лише 19 депутатів з 50 проголосували за рішення винесене на 22 сесію ради „Про погодження розташування пам’ятника Голові директорії, головному Отаману військ УНР С.Петлюрі” на території Полтавської державної аграрної академії, поряд з корпусом №1 по вул. Сковороди 1/3.

Проти виступили з промовами комуніст Гавріков О.М та соціаліст Точилов О.М, які прокрутили заїжджену комуністичну платівку про Петлюру - організатора єврейських погромів та подряпаний CD про поділ України та ворожнечу між громадянами через українських державотворців.

Представники Партії Регіонів взагалі не виступали, але дружно проголосували проти. Ганебно, що чотири представники фракції БЮТ Соколов А.Б, Ачкасов М.І, Бардінов А.В., Курцев В.В. не підтримали свою фракцію і утримались при голосуванні, а депутатів Кривчуна Р.К., Попенка І.Д, як і депутатів від НУ Плаксія В.І та Головка В.А. взагалі не було на сесії. Полтавський міський голова та секретар міської Ради зайняли начебто нейтральну позицію, не голосували ні „за”, ні „проти”, але це було скоріше на користь тих, хто не підтримує відновлення історичної справедливості та реабілітації діячів УНР.

Проте свідомі українці в Полтавській міській раді переконані, що прийняття рішення про встановлення пам’ятника С.Петлюрі невідворотне, як постання незалежної української держави та затвердження державними символами синьо-жовтого прапора та Тризуба і незабаром буде прийняте.