Північна Корея звинуватила Сполучені Штати у веденні кібер-атак

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

15 березня 2013

Інші новини Північної Кореї
Місцерозташування Північної Кореї

Карта, що показує місце розташування Північної Кореї

Також завітайте на портал «Північна Корея»
Північна Корея


Північна Корея звинуватила Сполучені Штати в проведенні проти неї кібер-атак. Звинувачення висунуто після того, як цього тижня вийшло з ладу кілька Інтернет-сторінок, що їх контролюють північнокорейські органи влади.

Корейське центральне агентство новин у п'ятницю звинуватило США та їх союзиків у тому, що названо «зосередженими і постійними вірусними атаками» протягом останніх кількох днів.

Користувачі Інтернету кажуть, що кілька контрольованих урядом сторінок були недоступними протягом незвичайно довгих періодів часу цього тижня. Сполучені Штати не відповіли на звинувачення.

У північнокорейській статті не подано подробиць, але зроблено спробу пов'язати ймовірну кібер-атаку із спільними американсько-південнокорейськими навчаннями військ, основаними переважно на комп'ютерних симуляціях воєнних дій. Навчання розпочалися на початку цього тижня.

Минулого тижня Північна Корея погрозила «превентивною ядерною атакою» Сполученим Штатам, якщо вони таки проведуть щорічні навчання, спільні з Південною Кореєю.