У Коста-Риці депутати, не читаючи законопроекту, легалізували одностатеві шлюби

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

6 липня 2013


Лаура Чинчилья підписала скандальний законопроект, що створив умови для одностатевих шлюбів серед молоді

Парламент Коста-Рики легалізував одностатеві шлюби, оскільки депутати навіть не читали законопроект.

Депутати Національної асамблеї Коста-Рики вносили до закону «Про молодь» низку поправок, зокрема, до статті, що регламентує шлюби між громадянами від 15 до 35-ти років. Цими поправками надавалося право на шлюб без дискримінації людської гідності. Таким чином, була створена лазівка для одностатевих шлюбів.

Але до цих поправок депутати-консерватори дійшли лише на наступний день після голосування, і відразу звернулись до Президента країни Лаури Чинчильї з проханням ветувати цей закон. Але вона відмовилась ветувати закон, і підписала його, зауваживши:

« Ми будемо йти вперед і підпишемо цей закон »

У Коста-Риці випадково легалізували одностатеві шлюби: автори закону перемудрили, депутати проґавили. Newsru.ua. 05.07.2013.

Журналіст місцевого видання «The Costarican Times» у статті зауважив, що те (про звичку депутатів не читати законів), про що писали газети, тепер має реальне підтвердження, і людині, що не вміє читати, є одна дорога — в депутати[1].

Депутати-консерватори дали обіцянку оскаржити ці законодавчі зміни у суді.

За даними «Latin Times», яке наводить дані соцопитувань, майже 73% жителів Коста-Рики не підтримують легалізацію гей-шлюбів.

Зазначимо, що раніше в одностатеві шлюби було узаконено серед країн регіону в Уругваї та Аргентині.


Примітки[ред.]

Джерела[ред.]