У Путіна продовжують лякати Україну й Молдову ризиками у ЄС та спокушати "благами євразійської інтеграції"
27 вересня 2013
- 11 грудня 2024: Журналістське розслідування розкриває вплив Росії на інфлюенсерів для просування Келіна Джорджеску на президентських виборах.
- 13 січня 2023: В Шаані пройшов "Вечір вдячності українців"
- 6 січня 2023: Франція першою надасть Україні західну бронетехніку
- 18 червня 2022: Як компанії зі Швейцарії, Італії та Німеччини допомагають РФ виробляти зброю в обхід санкцій
- 11 квітня 2022: ЄС визначив дату переговорів про членство з Туреччиною
- 14 лютого 2022: Сергій Притула в Чернігові: "Чи можна залишатись поза політикою?"
- 1 січня 2021: В Україну повернулися дві жінки та семеро дітей, які перебували в таборах для біженців на території Сирії
- 30 грудня 2019: В рамках обміну на підконтрольну територію України повернулись утримувані окупантами військові та цивільні особи
- 2 жовтня 2024: Microsoft і BlackRock об'єднуються в партнерстві на $30 мільярдів для розширення інфраструктури ШІ в США
- 31 березня 2023: Нова парадигма безпеки для фінансових установ з урахуванням людського фактору
- 7 січня 2023: Найдорожчий гравець у світі – англієць Джуд Беллінгем із дортмундської «Боруссії»
- 18 вересня 2021: Державна програма 5-7-9% буде діяти й надалі, але потребує переформатування
- 19 липня 2021: Нові вимоги від нацбанку для фінансових установ
- 30 листопада 2020: В Україні посилять правила видачі споживчих кредитів
- 30 листопада 2020: В Україні зміняться правила видачі мікрокредитів
- 21 квітня 2020: Клайв Спеш: авторитарні режими використовують коронавірус для пригнічення населення
Росія не тисне ні на Україну, ні на Молдову, а лише демонструє реальну картину і ті ризики, з якими зіткнуться обидві країни, підписавши угоду про асоціацію з ЄС.
Про це заявив в інтерв'ю РИА Новости постійний представник Росії при Євросоюзі Владімір Чіжов.
"Позиція зводиться до того, що ми й самі не тиснемо, і Євросоюз закликаємо не чинити тиску ні на Україну, ні на Молдову, ні на кого-небудь ще. Ми просто показуємо ті можливості, які відкриває євразійська інтеграція, і ті ризики, які несе угода про асоціацію з ЄС" , - сказав він. За його словами, насамперед йдеться про економічні ризики.
Чіжов також зазначив, що, крім іншого, результатом підписання угоди України з ЄС може стати зростання цін на російські товари, що надходять в Україну. "Якщо країна впроваджує нормативи ЄС, то ці товари (російські), можливо, доведеться "доробляти" до відповідності стандартам Євросоюзу. <... > Товар буде коштувати дорожче" , - сказав він.
На думку Чіжова, вступ України і Молдови до Митного союзу принесе їм більше користі, ніж європейська інтеграція.
"Всі ці країни - пострадянські держави, як їх прийнято тепер називати, які були пов'язані тисячами економічних ниток з російською економікою, так і залишаються. Якщо вони вступають в МС, то зберігають ці зв'язки і, природно, будуть користуватися всіма благами повноправних членів євразійської інтеграції".
Що стосується Євросоюзу, то Чіжов зазначив, що "ЄС жодній з цих країн ніколи не обіцяв повноправного членства, і, на моє щире переконання, в досяжній перспективі робити цього не збирається".
Джерела
[ред.]
Ця публікація належить сайту Українського тижня матеріали із публікації «[{{{url}}} {{{title}}}]», опубліковані на сайті Тиждень.ua та використані на умовах ліцензії Creative Commons (CC-BY-2.5). |