Перейти до вмісту

У США загинули агенти ФБР, які затримували бостонських терористів

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

24 травня 2013

Після першого вибуху

Агенти ФБР, які затримували підозрюваних в організації теракту на бостонському марафоні братів Царнаевих, загинули за загадкових обставин. Як повідомили в прес-службі бюро, двоє чоловіків випали з гелікоптера під час морських навчань:

« Вони були відданими чоловіками й батьками, відважними людьми, які без страху кидалися туди, куди багато хто не наважилися б піти »

41-річний Крістофер Лорек і 40-річний Стівен Шоу загинули 17 травня під час імітації контртерористичної операції неподалік від узбережжя штату Вірджинія.

Агенти повинні були по мотузці спуститися з вертольота на борт корабля. Натомість вони зірвалися вниз і отримали травми, несумісні з життям.

За даними деяких джерел, агенти загинули від удару об воду. Висота падіння, як зазначають деякі американські ЗМІ, становила 23 метри.

Вертоліт після цього благополучно приземлився, ніхто з членів екіпажу та інших агентів, що знаходилися на борту, не постраждав. Експерти допускають, що на борту вертольота сталася технічна неполадка. Експертизи можуть зайняти кілька місяців.

Джерела

[ред.]