Перейти до вмісту

У Турбові відзначили День селища

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 липня 2021

7 липня 2021 року у Турбові, що на Вінниччині, відбулось визначне і традиційне свято – День селища. Хоч давня історія не зберегла точної дати заснування, але станом на 2021 рік минуло 476 років від дати першої письмової згадки. Проте, звісно Турбів значно древніший і деякі дослідники схиляються до того, що його вік сягає близько 870 років. А ще цьогоріч виповнюється 65 років з дати отримання поселенням статусу селища міського типу.

Відвідали свято багато жителів з усієї громади, також були присутні і запрошені гості, які виступили з привітальним словом: голова Вінницької районної ради – Шутак Ігор Анатолійович, депутат Вінницької обласної ради від партії «Українська стратегія Гройсмана» – Якубовський Сергій Олександрович, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Каменщук Тетяна Дмитрівна.

Розпочалося святкування з комфортних прогулянок на каное по водосховищу, де усі бажаючі мали можливість отримати нові враження та емоції. Ближче до вечора для діток були організовані спортивні змагання, уся малеча охоче в них брала участь, також були батути, надувні гірки та багато різних атракціонів. Нарешті після усіх розваг розпочався святковий концерт, в якому брали участь таланти з усієї громади, відбулось нагородження найкращих працівників смт Турбова, світових чемпіонів, чемпіонів Європи і України з боротьби та ушу. Усі співали, розважались, частувались. Було організоване чудове свято для усієї вікової категорії. Родзинкою стало феєричне та незабутнє козацьке файєр-шоу «Полум’я віків», яке захопило усіх глядачів своєю красою та чарівністю.

Крім того, напередодні відбулися святкування Івана Купала в селах Турбівської громади.

Джерело: Турбівська селищна громада