Перейти до вмісту

У сьомий день Паралімпіади українка здобула чергову медаль

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 березня 2014

Олена Юрковська по завершенню змагання

Українська збірна на Зимових паралімпійських іграх у Сочі утримує третю позицію в загальному медальному заліку. Змагання на комплексі Лаура вранці 14 березня укріпили наші позиції завдяки «бронзі» здобутій Оленою Юрковською. Вона стала третьою в біатлоні на дистанції 12.5 км сидячи.

Українка відстрілялася «на відмінно», програла переможниці 46 секунд, а срібна призерка німкеня Аня Вінкер перегнала Олену лише на три секунди.

За словами нашої спортсменки, яка мала шанси на перемогу, для неї переломним був момент на фінішному колі, коли на одному з поворотів вона ледь не впала. Під час бліц-інтерв'ю Олена розповіла про конкуренцію в паралімпійському біатлоні:

« Розраховувала трішки на більше, але цим теж загалом задоволена. Я порівнюю з моїми попередніми Паралімпіадами (Олена учасниця змагань у Турині та Ванкувері), на сьогодні суперники дуже сильні... Світлана Коновалова (росіянка, переможниця змагань) достойний суперник, дуже сильний суперник. І, я скажу, багато з наших суперників дуже сильні. Це найсильніша Паралімпіада, наш спорт розвивається, дуже круто розвивається. »

Про перспективи української збірної Олена Юрковська висловилась так:

« От, як у минулу Паралімпіаду у нас появився гірсько-лижний спорт, я думаю надалі, якщо держава буде фінансувати паралімпійський спорт, буде більше видів спорту, тоді Україна зможе поборотися і за перше місце в загальнокомандному заліку. »

— Кому ви присвячуєте свої перемоги?

« Моїй племінниці, Україні і - за мир. »
Олена Юрковська дає інтерв'ю журналістам Першого Національного
Олена Юрковська дає інтерв'ю журналістам Першого Національного


Джерела

[ред.]