Перейти до вмісту

Азарова не схотіли бачити у Давосі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 січня 2014

Організатори світового економічного форуму у Давосі анулювали запрошення на захід прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Про це повідомило видання BuzzFeed, однак прес-служба форуму відмовилась надавати будь-які коментарі. Відкликання запрошення пов'язане з загостренням протистояння у Києві між учасниками євромайдану та представниками влади. раніше повідомлялося, що Азаров очолить українську делегацію у Швейцарії замість Президента Віктора Януковича.

Інший член уряду Юрій Бойко потрапив під шквал невдоволення західних політиків, які на засіданні, присвяченому економічному майбутньому України, емоційно обговорювали українську політичну кризу. Саме засідання почалося з хвилини мовчання пам'яті загиблих на вулиці Грушевського 22 січня.

За свідченням західної преси скасування запрошення очільника українського уряду може свідчити про посилення міжнародної ізоляції офіційного Києва, а саме персонально Президента Віктора Януковича та Кабінету Міністрів України, котрі відмовилися взяти на себе відповідальність за події 19-22 січня, звинувативши у кровопролитті опозиційних політиків.


Джерела[ред.]