Перейти до вмісту

Буковинське земляцтво проводить позачергові збори

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 листопада 2016


Внесення змін до Статуту Буковинського земляцтва[ред.]

Академік Гайко Георгій Васильович гостинно приймає своїх земляків
На фото О.Сташков, І.Яківюк, Г.Гайко
На фото Г.Менжерес, Е.Кузнецов, А.Скибінський, В.Носов


Заступник Голови, відповідальний секретар Буковинського земляцтва Богдан Гурбик поінформував, що члени Буковинського земляцтва міста Києва збираються 18 листопада 2016 року о 17.00 в конференц-залі Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України за адресою вул. Бульварно-Кудрявська (колишня Воровського), будинок 27 для проведення загальних позачергових зборів.

До речі, директором вищезгаданої державної установи, де проходитимуть збори, є видатний буковинець, доктор медичних наук, професор, академік Національної академії медичних наук України, лауреат Державної премії України, Заслужений діяч науки і техніки України Гайко Георгій Васильович, який також є завідувачем дисципліни «травматологія та ортопедія» Київського медичного університету та заступником Голови Буковинського земляцтва столиці.

Порядок денний зборів: «Внесення змін до Статуту Земляцтва з метою приведення його положень у відповідність до вимог, визначених для неприбуткових організацій згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 та відповідно до пункту 133.4 Податкового кодексу України» .

До установчих документів неприбуткових документів мають бути внесено такі положення[ред.]

При цьому до установчих документів мають бути внесено такі положення:

заборонено здійснювати розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;

у разі припинення діяльності юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) здійснюється передача її активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету.

Нагадаємо, що неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та не нададуть копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 р. контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Після затвердження змін до статуту буде проведено концерт[ред.]

На фото В.Зайцев, М.Гаденко, К.Пушкіна, В.Мельников
На фото Павло Дворський

Заступник Голови земляцтва Андрій Скибінський також поінформував, що відразу після затвердження змін до статуту буде проведено концерт буковинських митців та друзів Буковинського земляцтва, в якому вже дали згоду виступити такі артисти:

Павло Дворський, народний артист України, Київ;

Тріо «Либідь», народна артистка України Лідія Михайленко та заслужені артистки України Валентина Михайлова й Наталія Решетник-Ятченко, Київ;

Іван Красовський, заслужений артист України, Київ;

Ірина Стиць, заслужена артистка України, Чернівці;

Влад Зайцев, заслужений артист України, Київ;

Олег Микитюк – відомий акордеоніст, Київ та ін.

Джерело[ред.]Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.