Перейти до вмісту

В Афганістані угруповання Талібан захопило дев'ятьох цивільних. Українців серед заручників нема

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 квітня 2013

Вертоліт Мі-8

Афганські офіційні особи повідомили, що у східному районі країни бойовики Талібану захопили групу із щонайменше дев'ятьох осіб, коли їх вертоліт здійснив аварійну посадку на території, яку контролюють мусульманські екстремісти.

Міністерство закордонних справ Туреччини підтвердило повідомлення, що на борту вертольота було восьмеро турецьких громадян. Вертоліт Мі-8, що належить приватній афганській авіакомпанії «Хорасан Карго Ейрлайнс», здійснив вимушену посадку увечері 21 квітня у повіті Азра провінції Логар на сході Афганістану, приблизно за 30 кілометрів від кордону з Пакистаном. Тоді таліби затримали всіх на борту вертольота.

Вертоліт здійснював політ з міста Хост до столиці країни Кабула. Серед інших осіб на борту вертольота був щонайменше один афганець і росіянин.

Північноатлантичний союз заявив, що помагає в зусиллях одержати назад вертоліт.

Деякі ЗМІ повідомляли, що серед заручників можуть бути українці, проте МЗС Росії повідомив, що серед заручників немає громадян України:

« Згідно з наявними у Посольства Російської Федерації в Афганістані даними, на борту були два пілоти - громадянин Росії Петренко Павло Петрович, 1956 р. н., і громадянин Киргизької Республіки, особистість якого встановлюється. Крім них в полоні опинилися також пасажири вертольота - сім громадян Туреччини і один громадянин Афганістану »

Джерела

[ред.]