Перейти до вмісту

Геннадій Кернес — герой козацького народу

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20 березня 2013

Геннадій Адольфович Кернес

За повідомленням УНІАН харківський міський голова Геннадій Кернес нагороджений Золотою зіркою «Герой козацького народу».

З ініціативою нагородження Геннадія Кернеса Золотою зіркою в «Міжнародну академію козацтва» звернувся Голова представництва Всесвітнього конгресу азербайджанців в Україні Рустамов Октай Рамазан огли.

Прес-служба Національної ради козаків України повідомляє:

« Постановою Президії «Міжнародної академії козацтва» Харківський міський голова Г.Кернес нагороджений вищою нагородою Золота зірка «Герой козацького народу» за вагомий внесок у розвиток соціально-економічної, політичної і культурного життя України, а також за великий особистий внесок у справу процвітання наших великих держав, за захист демократії. »

Разом із Золотою зіркою героя Г.Кернесу присвоєно звання «генерал армії» Міжнародної академії козацтва, і він обраний академіком МАК «за вагомий внесок у розвиток академічної науки і козацького руху, відродження історичних, культурних, духовних, патріотичних традицій».

Прес-служба НРКУ також повідомляє, що цим почесним званням раніше були нагороджені Президент України Віктор Янукович, Президент Азербайджану Ільхам Алієв, екс-президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр України Микола Азаров, директор Національного банку України Сергій Арбузов, «а також ряд інших видатних українських та зарубіжних діячів».

Геннадій Адольфович Кернес — міський голова Харкова з 24 листопада 2010 року[1], у минулому кримінальний авторитет на прізвисько «Гепа».[2] У 1992 році за вироком Харківського обласного суду був визнаний винним у скоєнні пограбування та шахрайства (за ст. 143 ч. 2 КК України) та був засуджений до 3 років позбавлення волі у виправно трудовій колонії суворого режиму з конфіскацією майна[3].

Після звільнення займався приватизацією підприємств енергетичного комплексу, співпрацював з батьком майбутнього мера Харкова Марком Добкіним. Відкрив власну юридичну компанію.[4] На початку 2000-х років одружився на Оксані Гайсинській, дочці колишнього заступника Генерального прокурора України і почав займатись політикою.

Примітки

[ред.]

Джерела

[ред.]

. «Геннадий Кернес награжден Золотой звездой «Герой казацкого народа»». УНІАН, . «Офiцiйний сайт Г. А. Кернеса». Официальный сайт Харьковского городского совета,