Перейти до вмісту

Загинув російський актор Андрій Панін

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

7 березня 2013

Андрій Панін

Близько 11 години ранку 7 Березня 2013 в квартирі будинку на Південно-Заході Москви було виявлено тіло відомого російського актора і режисера Андрія Паніна з травмою голови. Артист імовірно загинув в результаті нещасного випадку, що стався за кілька днів до цього.

Протягом чотирьох днів з актором не могли зв'язатися, після чого знайомий Паніна вирішив приїхати до нього додому на Балаклавський проспект, будинок 18.

Тіло 50-річного актора виявили на підлозі в його квартирі з травмою голови. Як вважають фахівці, він впав і вдарився головою. За даними правоохоронних органів, слідів пограбування в квартирі немає.

Андрій Панін народився 28 травня 1962 року в Новосибірську. Через два роки сім'я переїхала в Челябінськ. Потім, коли Андрію було шість років — він переїхав до Кемерово, де і прожив шістнадцять років.

У Кемерово закінчив Інститут культури, працював в Мінусинському театрі. У 1991 році у він закінчив Школу-студію МХАТ, майстерня О. Калягіна і став актором МХАТ імені А. П. Чехова. Серед його сценічних робіт — «Три сестри», «Скупий лицар», «Одруження», «Смертельний номер», антрепризна постановка «Зима».

Популярність актор здобув завдяки кінофільмам «Мама, не горюй» Максима Пежемського, «Мама» Дениса Євстигнєєва. Широкої популярності здобув після телесеріалу «Бригада», де він зіграв корумпованого співробітника правоохоронних органів, пов'язаного із криміналом.

Джерела

[ред.]

. «У Москві загинув відомий російський актор Андрій Панін». ',