Перейти до вмісту

Людмила Янукович висувається у Президенти

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

1 квітня 2014

Колишня перша леді України Людмила Янукович буде балотуватись на посаду Президента України на позачергових виборах, що відбудуться 25 травня 2014 року. Про це стало відомо пізно ввечері 31 березня на Народному віче, що закінчилось цього дня у Донецьку. Як відомо, Людмила Янукович користується повагою серед донеччан через свою благодійну діяльність та турботу про потреби простих мешканців міста. Вона є головою Добродійного фонду «Від серця до серця», бере участь у всіх благодійних заходах, що проводяться у місті.

Після того, як її чоловік, колишній Президент Віктор Янукович покинув Україну разом із своєю коханкою Любов'ю Полежай, Людмила Олександрівна не давала жодних коментарів пресі і її висування стало великою несподіванкою у лавах Партії Регіонів. Функціонери партії побоюються, що висока популярність Людмили Янукович на Донеччині може зашкодити офіційному кандидату від ПР Михайлу Добкіну, який має дуже низькі рейтинги у Донецькій та Луганський областях. Разом із тим, голова передвиборчого штабу Людмили Янукович сподівається, що її підтримають і в інших регіонах України:

« Віктор Янукович зрадив не лише Україну, він зрадив свою дружину. Ми знаємо, що народ України співчуває Людмилі Олександрівні і віримо, що її кандидатура є такою, що зможе об'єднати Східну і Західну Україну у цей непростий для нашої Батьківщини час. »
Гіларі Клінтон

Він нагадав, що старт успішної політичної кар'єри колишньої першої леді США Гіларі Клінтон дала зрада її чоловіка з Монікою Левінські і співчуття до неї мільйонів простих американок, яких зраджують їх чоловіки. Також голова передвиборчого штабу зауважив, що президентська кампанія Людмили Олександрівни буде малобюджентною. Після двох минулих виборів в її домі залишилось багато агітаційних матеріалів з гаслами "ЯНУКОВИЧ - НАШ ПРЕЗИДЕНТ", які можна буде використати повторно. Як відомо, Людмила Янукович не брала активної участі у політичному житті країни після знаменитої апельсинової промови під час Помаранчевої революції. Вона проживала у Донецьку, вела домашнє господарство, займалась добродійністю та виховувала онуків. У травні 2010 року першу леді України Людмилу Янукович обрали до членів клубу українських інтелектуалів і аристократів «Інтелігент» [1]. На позачергові виборах до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом на пост Президента України, подала рекордна кількість громадян України. Серед претендентів на посаду Вадим Рабиновіч, Михайло Добкін та голова інтернет-партії України Дарт Олексійович Вейдер.


Примітки

[ред.]


Авторський репортаж
Це власний репортаж нашого репортера. Дивіться сторінку обговорення для детальної інформації.