Google відкрив новий сервіс «Ґуґл-ніс»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

1 квітня 2013

Сьогодні 1 квітня 2013 року компанія Google відкрила новий сервіс «Ґуґл-ніс» (Google Nose) — сервіс, який дозволяє не тільки побачити ваш пошуковий запит, але й відчути його запах. Для цього достатньо лише піднести ніс до вашого монітору комп'ютера, смартфона або планшета. Для сервісу співробітники компанії об'їздили мільйони кілометрів та нюхали все, що траплялось на їхньому шляху. Зібрали вони понад 15 мільйонів аромобайтів запахів.

Щоб відтворити певний запах служба використовує технологію SMELLCD™ 1.8+, яка автоматично пропускає фотони через інфразвукові хвилі та тимчасово впорядковує молекули. Сервіс працює практично на усіх портативних комп'ютерах, ноутбуках, планшетах та багатьох смартфонах на базі платформи Android. Щоб відфільтрувати різкі і неприємні запахи, компанія вирішила використовувати «безпечний пошук».

« Якщо Вас цікавить, як пахне новий автомобіль, де можна це дізнатися? Google Ніс. На що схожий запах привида? Google Ніс. Що всередині єгипетських пірамід? Google Ніс! »

 — говорить Google у відео-презентації сервісу.


Посилання[ред.]