Нагороди та подарунки отримали переможці конкурсу «Обличчя Вінниччини»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

2 березня 2020

У Вінницькому обласному музично-драматичному театрі імені Садовського 28 лютого відбувся фінал відкритого регіонального мистецького проєкту «Обличчя Вінниччини».

Конкурс проводиться з метою формування у молодих вінничан усвідомлення того, що справжні людські цінності мають базуватись на духовності та інтелекті. Він покликаний сформувати образ молодого успішного вінничанина, який докладає максимум зусиль, щоб розвивати себе і прославляти свій регіон. Відтак участь у конкурсі мали можливість взяти усі охочі юнаки та дівчата. Єдиною умовою був вік – 16 до 30 років.

Фіналістів обирало компетентне журі з числа відомих і успішних вінничан, зірок світової сцени, бізнесменів та мистецтвознавців. Підтримати того чи іншого кандидата мали можливість усі вінничани, завдяки он-лайн голосуванню на медіа ресурсах RIA. При відборі фіналістів перевага надавалася тим претендентам, які вже мають важливі здобутки та досягнення на всеукраїнському та світовому рівні у різних галузях.

За результатами відбору, до фіналу конкурсу «Обличчя Вінниччини» потрапили 14 фіналістів:

 1. Софія Яковишенко,
 2. Анастасія Вігуржинська,
 3. Олександр Кавецький,
 4. Аліна Барановська,
 5. Наталя Воронюк,
 6. Віталіна Шклярчук,
 7. Юлія Галкіна,
 8. Владислав Почапський,
 9. Світлана Лотоцька,
 10. Ілля Чайковський,
 11. Марія Петровська,
 12. Міла Поворознюк,
 13. Сергій Богачук,
 14. Тетяна Попова.

Усі вони вже є «Обличчям Вінниччини» та відзначені у номінаціях, але змагались на сцені за абсолютну перемогу в конкурсі «Обличчям Вінниччини». У фіналі конкурсанти представляли себе і демонстрували таланти, перетворюючи хвилюючий конкурс на феєричну шоу-подію. Переможницею визнана Міла Поворознюк, яка виграла подорож по Європі. Це вінничанка, яку часто в місті бачать у вбранні 19-го століття. Окремо глядачі у залі вибирали свого фаворита. Серед юнаків ним став Влад Почапський, а серед дівчат — Віталіна Шклярчук.

Відтак, жоден фіналіст не залишився без подарунка від спонсорів. Мала подія і благодійну складову. При вході до глядацької зали були встановлені скриньки для добровільних пожертв. За кожен внесок гості отримали талон на участь у благодійній лотереї. Виручені кошти передали Вікторії Денищич, якій рік тому діагностували лімфому. Дівчині потрібні кошти на кілька курсів хіміотерапії та трансплантацію кісткового мозку. Вартість цих процедур обійдеться родині у понад 1,2 мільйона гривень.

На добрі справи, зокрема, на підтримку юних художників, підуть кошти і від продажу квитків.

Проєкт реалізувався за підтримки Народного депутата України Ірини Борзової за сприяння Фонду Володимира Продивуса. Постійні партнери:депутат Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко та депутат Вінницької міської ради Алла Власюк; депутат Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко; громадська організація «Кращий художник/The best artist»; за підтримки та участі Студентської ради Вінниччини і начальника управління культури Вінницької ОДА Ольги Дернової.

Окрасою свята стали виступи улюблених вінничанами виконавців, а призом благодійної лотереї стала книга Володимира Козюка «Погляд у минуле».

І організатори і гості, що були присутні цього вечора у театрі імені Садовського, відмітили: ведучі Олександр Теренчук та Інеса Подолян справді перетворили захід на свято найвищого ґатунку!

Джерело: Вінницька ОДА