Перейти до вмісту

Найпопулярніші статті української Вікіпедії 2019 року: відмінності між версіями

нема опису редагування
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 6:
Минулого року Вікіпедія ввійшла у топ-15 найпопулярніших сайтів України; водночас сайт посів першу сходинку у списку некомерційних ресурсів. Всього україномовному розділі енциклопедії вже понад 970 тисяч статей.
 
Найбільше переглядів у 2019 році отримали статті про перехід церковних громад до Православної Церкви України та про президента України Володимира Зеленського. Стаття, що містить список релігійнихзмін громад,у що перейшли з Української православної церкви Московськогорелігійних патріархату до Православної церкви Українигромадах до того ж стала першою в історії україномовного розділу Вікіпедії, що подолала позначку в мільйон відвідувань за рік. Третє місце — це оглядова стаття про Україну.
 
Часто до найбільшої енциклопедії українською мовою звертаються читати про держави, відомих особистостей, історичні та сучасні події. Трійка лідерів історичних персоналій незмінна вже декілька років: Іван Франко, Леся Українка, Тарас Шевченко. Загалом список топ-10 включає тих же персон, що й у 2018 році.
 
У зв'язку з ппрезидентськими та парламентськими виборами, що торік проходили в Україні, зросла і відвідуваність цих статей. Також різко зросла популярність статті про Чорнобильську катастрофу, до якої привернув увагу серіал «Чорнобиль».
76

редагувань