Перейти до вмісту

Україна показала найкращий результат на лижних гонках сидячи

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

9 березня 2014

Людмила Павленко виборола перемогу для України в лижних гонках сидячи на дистанції 12 кілометрів серед жінок.

Спортсменка за 38 хвилин 54 секунди змогла подолати трасу лижного стадіону в Сочі. Також вона зазначила, що дуже рада перемозі та сподівається, що вона не остання.

Спортсменка також поділилася враженнями від змагання та підкреслила, що має гордість та велику відповідальність за участь на Паралімпіаді.

Оксана Мастерс — представляла США, хоча українка за походженням, на рахунку в Оксани це перша медаль, вона є переможницею багатьох змагань у своєму житті на лижних гонках сидячи. Пройшла дистанцію за 39 хвилин 16 секунд та посіла друге місце.

На третьому місці — росіянка Світлана Коновалова, яка вже принесла Росії нагороди на цьогорічних Паралімпійських іграх.

Пізніше стало відомо, що судді вважають, що є порушення техніки проходження дистанції і перемога може бути не зарахована. Про це повідомив міністр спорту та молоді України:

« Суддівська бригада оголосила, що перемога нашої спортсменки може бути знята, а спортсменка дискваліфікована. Виявилося, що один з ремінців, який пристібав нашу спортсменку до лижного бобу розстібнувся »

Дмитро Булатов

Однак, після засідання журі та перегляду відео на дистанції перемога українки була підтверджена.

Станом на 9 березня на Паралімпіаді, Україна у загальному рейтингу посідає 2 місце та має 6 медалей, після Росії, яка назбирала 12 медалей.


Джерела[ред.]