Перейти до вмісту

Українська Біржа Благодійності зібрала свій перший мільйон

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

15 листопада 2013

Логотип Української Біржі Благодійності

На сторінках Української Біржі Благодійності з'явилося повідомлення, що саме сьогодні, 15 листопада 2013, близько полудня сума пожертв інтернет-користувачів благочинним проектам розміщеним на ubb.org.ua подолала межу в 1 мільйон доларів США.

Як повідомляє офіційний сайт, загальнонаціональна інфраструктура для залучення онлайн-пожертв організована за подобою інтернет-магазину. Пропонованими відвідувачам сайту "лотами" є соціальні проекти, які благодійники можуть матеріально підтримати за допомогою різних способів електронного переказу коштів. Кожен проект проходить експертизу працівників Біржі перед розміщенням на сайті, також контрольованим є використання коштів.

На сьогодні Біржа пропонує підтримати більше ста різних проектів соціального спрямування. 88 проектів успішно завершені.

Як повідомлялося раніше, українські благодійники ведуть боротьбу проти урядового законопроекту №3100, який становить серйозну загрозу існуванню організованої благодійності як явища. Зокрема, вимога нотаріального завірення пожертв унеможливила б отримання онлайн-переказів на благодійність, що перевищують 850 гривень.


Джерела

[ред.]