Перейти до вмісту

Арештовано Юлію Тимошенко

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 серпня 2011


Суддя Печерського суду столиці Родіон Кіреєв ухвалив рішення арештувати колишнього прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко. Інформацію про це підтвердив захисник лідера опозиційної партії Сергій Власенко.

Правоохоронці заблокували двері суду, однак у суді і біля приміщення відбулися бійки між прихильниками екс-прем'єрки і правоохоронцями. Зразу після арешту соратник Тимошенко, заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов закликав усіх її прихильників вийти на акції протесту проти затримання Юлії Тимошенко.

Тим часом Тимошенко доставили до СІЗО, де вже перебуває арештований екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. За інформацією Української Правди під час акцій протесту навколо суду під колеса автозаку з Тимошенко потрапив один з її прихильників, якого було згодом госпіталізовано.

Звинувачення вже вдруге зверталося до судді з вимогою арештувати екс-керівника уряду, закидаючи їй перешкоджання суду і спроби затягування процесу. Проте перша вимога прокуратури була відхилена. Суддя Кирєєв мотивував таке рішення судом неповагою підсудної до суду і відсутністю її на засіданнях.

Джерела[ред.]