Перейти до вмісту

Благодійний марафон на підтримку Будинку творчості композиторів відбувся у Ворзелі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.
Благодійний марафон на підтримку Будинку творчості композиторів. Презентація документального фільму. На сцені — Євген Петриченко та Олена Куц.

У Будинку творчості композиторів «Ворзель» відбувся благодійний марафон на підтримку цього унікального закладу, якому цьогоріч виповнюється 75 років.

Захід відбувся в рамках міжнародного фестивалю Київмузикфест. В рамках марафону було презентовано документальний фільм про Будинок творчості, ініціатором створення та режисером якого став композитор і директор БТК «Ворзель» (з 2015 року) Євген Петриченко. Також композиторами власноруч було посаджено ряд дерев, присутні відвідали музей музичної культури, а на завершення заходу виступили Ворзельський самодіяльний гурт та джазовий піаніст Сергій Шишкін в дуеті з саксофоністом Василем Карапульком.

На зустрічі багато говорилось про відсутність державної підтримки та нерозуміння сучасними українськими можновладцями ролі культури, яку вона відіграє в процесі державотворення, що невигідно відрізняє Україну як від європейських країн, так і багатьох країн колишнього СРСР включно з Росією.

Євген Петриченко подякував усім, хто докладає зусилля для порятунку Будинку творчості «Ворзель», зокрема місцевим жителям і людям, що приїхали до Ворзеля з окупованого Донбасу, і особливо — Олені Іванівні Куц, яка працювала директором цього закладу впродовж 50 років і тепер зберігає у музеї чимало цікавих документів та особистих речей композиторів, що працювали в БТК «Ворзель».

Галерея

[ред.]

Посилання

[ред.]