Перейти до вмісту

Конференція Wikimedia Polska 2011

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

19 березня 2011

19-20 березня 2010 у Вроцлаві відбулася шоста Конференція Wikimedia Polska, організована Товариством Wikimedia Polska. Метою конференції є обмін досвідом користувачів, що беруть участь в творенні проектів Вікімедії та осіб, пов'язаних з проблематикою вільного програмного забезпечення, доступу до знань в інформаційному суспільстві і та діячів у галузі вільної культури.

На конференцію були запрошені також представники з України, Росії та Білорусі та Нідерланди. Зокрема учасник України Андрій Бондаренко порівняв статистику мовних розділів вікіпедій за їх тематикою, учасник з Білорусі Павел Селіцкас розповів про розвиток двох білоруських вікіпедій, учасник з Росії Станслав Коловський поділився нелегким досвідом лобіювання змін до російського законодавства в області авторських прав, а Alex Rave - методами співробітництва в російській Вікіпедії. Учасник із Нідерландів Гелауф розповів про досягнення проекту "Вікіпедія любить пам'ятники" і запросив долучитися до цього проекту вікіпедистів Східної Європи.

В дні конференції для гостей Вроцлава була організована екскурсія містом, а також зустрічі для неформального спілкування. Було проведено також вільне зібрання товариства Вікімедіа Польща, на якому було розширено склад правління до 7 чоловік і затверджено план заходів на поточний рік, вагоме місце в якому відведене міжнародній співпраці.

Посилання

[ред.]