Попри негоду в Ужгороді відбулась акція опозиції «Вставай, Україно!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

15 березня 2013

Незважаючи на надзвичайно складні погодні умови у Західній Україні, більше трьох тисячі жителів Закарпаття долучилися до маршу в рамках загальнонаціональної акції протесту «Вставай, Україно!» в Ужгороді в п'ятницю, 15 березня.

Як повідомили у прес-службі «Батьківщини», марш очолили лідери опозиції: голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк та фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Акція почалася з незначним запізненням через негоду та дуже складну ситуацію на дорогах. Через погодні умови частині учасників не вдалося дістатися до місця проведення акції. По завершенню маршу відбувся мітинг на Народній площі Ужгорода.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок зазначив, що невипадково стільки тисяч людей вийшло в негоду на вулицю. Десятитисячний марш, що відбувся у четвер у Вінниці, «дав всім активним українцям поштовх гуртуватися та виходити на вулицю для боротьби за свої права»:

« Нині ми зібралися на Закарпатті невипадково, адже 74 роки тому тут проголошено Карпатську Україну. Хоч вона проіснувала й не так довго, але це було волевиявлення людей, які бажали мати свою державу. Акція, яка відбулася вчора у Вінниці, мала резонансний характер, і ми сподіваємося, що марш в Ужгороді додасть людям натхнення та сили до боротьби »


Джерела[ред.]

. «В Ужгороді більше трьох тисяч закарпатців рушили маршем "Вставай, Україно!"». RegioNews, . «В Ужгороді розпочався 5-тисячний марш "Вставай, Україно!"». ',

Тексти сайту RegioNews можна поширювати нa умовах ліцензії CC-BY-SA-3.0.