Перейти до вмісту

Порошенко написав заяву про відставку

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

8 вересня 2005

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Петро Порошенко написав заяву про відставку. Про це повідомляє "Українська правда" посилаючися на прес-службу РНБО.

Причиною свого рішення Порошенко назвав намагання забезпечити чистоту розслідування обвинувачень на його адресу, оголошених Олександром Зінченком.

«П’ятого вересня поточного року під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс", колишній Держсекретар звинуватив мене в корупційних діях. Наполягаю, що всі його звинувачення є безпідставними та абсурдними. Яскравим свідченням цього, є той факт, що за час, що минув після влаштованого екс-Держсекретарем дійства, він не спромігся довести жодного конкретного факту. Своїми діями він цинічно і грубо порочив мою честь і гідність, яку я виборюватиму як громадянин України в суді», - зазначив Порошенко.

«За моїм наполяганням президент звернувся до Генпрокуратури, міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України щодо перевірки інформації, яка була викладена під час зазначеної прес-конференції», - додав Порошенко.

«Я усвідомлюю, що моє перебування на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України може бути розцінено як можливість тиску на хід розслідування. У зв’язку з цим, а також для запобігання появи спекулятивних заяв щодо використання мною службового положення для впливу на впровадження прозорого та об’єктивного розслідування, я прийняв рішення і вчора подав президенту України заяву про свою відставку з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», - говориться в заяві.

«Збереження честі і гідності для мене залишається найголовнішою цінністю, вищою за будь-яку посаду», - наголосив Порошенко.

Президент задовільнив бажання Порошенка. На офіційному сайті Президента України з'явився відповідний указ про звільнення секретаря РНБО.

Джерела[ред.]