Перейти до вмісту

Путін - вчителям: патріотизм - первинний, знання - вторинні

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

22 червня 2017

Путін

22 червня 2017 року на зустрічі з класними керівниками російських шкіл, чиї учні показали високі результати в ході підсумкової атестації, президент Росії Володимир Путін оголосив отримання знань вторинним щодо виховання, зокрема, патріотизму:

« Отримати знання - це непросто, сучасні особливо, широкі знання, але це все-таки вторинне в порівнянні з вихованням людини, з тим щоб вона належним чином ставилася і до себе, і до своїх друзів, і до сім'ї, і до Батьківщини. Це абсолютно фундаментальні речі. І тільки на цій базі можна розраховувати на те, що людина буде повноцінною і сама отримає задоволення від життя, і оточуючі її люди отримуватимуть задоволення від спілкування з нею
Оригінальний текст (рос.)

Получить знания — это непросто, современные особенно, широкие знания, но это всё-таки вторичное по сравнению с воспитанием человека, с тем чтобы он должным образом относился и к себе самому, и к своим друзьям, и к семье, и к Родине. Это абсолютно фундаментальные вещи. И только на этой базе можно рассчитывать на то, что человек будет полноценным и сам получит удовлетворение от жизни, и окружающие его люди будут получать удовольствие от общения с ним.

»

На цій же зустрічі Путін відзначив, що «втрата патріотизму - перший крок до глобальної катастрофи», який не можна допустити:

« <Втрата патріотизму> надзвичайно небезпечна річ, це перший крок до глобальної катастрофи. Ми з вами не можемо цього допустити ні в якому разі. »

За словами президента РФ «ідентичність може бути яка завгодно - і російська, і бурятська, і єврейська, і татарська», проте необхідно мати і «загальнонаціональну ідентичність», яка повинна об'єднувати всіх громадян країни.


Джерела[ред.]

російська мова Ця стаття є перекладом з іншомовної сторінки ВікіНовин {{{3}}}