Свободівці принесли ФІФА для вивчення націоналістичну символіку
4 жовтня 2013
- 1 серпня 2022: Ірина Верещук відвідала гуртожиток Кременчуцького педагогічного коледжу (фоторепортаж)
- 31 серпня 2020: Міжнародна конференція «Місто як навчальна аудиторія» зібрала 40 спікерів з 11 країн світу
- 24 серпня 2018: У Києві розпочалась робота восьмої Вікіконференції
- 25 серпня 2017: У Херсоні розпочалася Вікіконференція
- 22 грудня 2014: В Україні формується Мережа за права дітей
- 25 червня 2014: ЦВК пікетуватимуть за збереження Біличанського лісу
- 23 квітня 2014: Самооборона вимагає відставки директора Чернігіського телебачення
- 27 березня 2014: Утилізація та люстрація
- 11 грудня 2024: Журналістське розслідування розкриває вплив Росії на інфлюенсерів для просування Келіна Джорджеску на президентських виборах.
- 13 січня 2023: В Шаані пройшов "Вечір вдячності українців"
- 6 січня 2023: Франція першою надасть Україні західну бронетехніку
- 18 червня 2022: Як компанії зі Швейцарії, Італії та Німеччини допомагають РФ виробляти зброю в обхід санкцій
- 11 квітня 2022: ЄС визначив дату переговорів про членство з Туреччиною
- 14 лютого 2022: Сергій Притула в Чернігові: "Чи можна залишатись поза політикою?"
- 1 січня 2021: В Україну повернулися дві жінки та семеро дітей, які перебували в таборах для біженців на території Сирії
- 30 грудня 2019: В рамках обміну на підконтрольну територію України повернулись утримувані окупантами військові та цивільні особи
Народні депутати від "Свободи" передали до ФІФА літературу про українську націоналістичну символіку, щоб вирішити конфлікт. Про це в ефірі Шустер Live повідомив депутат Олексій Кайда.
"Сьогодні Ігор Мірошниченко і Андрій Іллєнко перебували в Цюріху і передали англомовну літературу про українських героїв, українську символіку. Вони пообіцяли за тиждень нашим депутатам дати свої висновки", - сказав депутат.
На питання, чи потрібен Україні закон про заборону використання фашистської символіки, Кайда заявив, що "в тих радах, де "Свобода" має якийсь вплив, було ухвалено рішення про заборону комуністичної і нацистської символіки на території цих громад".
"У нас заборонено використання символіки фашизму. Не заборонено, але треба заборонити символіку комунізму – бо це однакові злочини. Тому зараз питання не в наявності закону, а в виконанні його", - відповів на це ж питання Арсеній Яценюк.
Нагадаємо, 27 вересня дисциплінарний комітет ФІФА прийняв рішення, згідно з яким відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України і Польщі вібдуватиметься без глядачів.
Крім того, даним рішенням збірній України заборонено грати на стадіоні "Арена-Львів" з сьогоднішнього дня і до завершення відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року в Росії включно.
Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив своє рішення на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна - Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські і дискримінаційні прояви, які, на його думку, допустили місцеві вболівальники, "вивішуючи неонацистські знамена, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське вітання".
ФФУ подала апеляцію на дане рішення і попросила розглянути її за прискореною процедурою.
Згодом без оприлюднення деталей, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс повідомив, що матч відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Польщі 11 жовтня в Харкові відбудеться з глядачами на трибунах стадіону.
У ФІФА уточнили, що санкції проти збірної України призупинили через апеляцію
Джерела
[ред.]
Ця публікація належить сайту Українського тижня матеріали із публікації «[{{{url}}} {{{title}}}]», опубліковані на сайті Тиждень.ua та використані на умовах ліцензії Creative Commons (CC-BY-2.5). |