Відмінності між версіями «У Києві та Одесі бажаючих підзаробити вивели на мітинг за неіснуючого кандидата»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
Учасникам запропоновано отримати по 1000 гривень, якщо вони постоять на підтримку "кандидата". Зібрали учасників під загальнодоступними веб-камерами аби можна було керувати натовпом та транслювати в онлайн-режимі. Даним експериментом відеоблогери вирішили продемонструвати наскільки можна підкупити виборців. Результат вразив та набрав широкого резонансу у ЗМІ та соцмережах.
 
На ютуб-каналі одного з блогерів можна подивитися відео з "мітингів" ву [https://www.youtube.com/watch?v=FmzolwkQSBM Києві] та [https://www.youtube.com/watch?v=NCwJNTFFByM Одесі].
 
Слід зауважити, що на каналах відеоблогерів можна знайти велику кількість відео з телефоними розмовами з шахраями, які хочуть отримати легку наживу, переважно у вигляді грошей чи заволодіти чужими мобільними телефонами. У відеороликах часто використовується ім'я Сергія Філатова, саме так в оному з відеороликів представлявся один із шахраїв, який ймовірно перебуває у місцях позбавлення волі. Також на каналах присутні відео з іншими соціальними експерементами. Більшість відео мають інформативний, повчальний та гумористичний характер.
371

редагування

Навігаційне меню