Три шедеври з Італії
30 червня 2013
- 14 серпня 2019: Презентація виставки «Пам’ятки України» в Одесі
- 22 листопада 2013: Італійські живописці в експозиції «O sole mio!»
- 22 жовтня 2013: Легенди «Титаніка» в Україні
- 8 вересня 2013: Український Тиждень Мистецтв сезону «Осінь 2013»
- 5 липня 2013: Виставка «Геній Да Вінчі»
- 1 грудня 2022: Пішов у вічність видатний музикант Анатолій Молотай
- 6 листопада 2022: Відбулося перше засідання в форматі «Київська ініціатива» за участю радників глав держав та урядів країн Східної Європи та Балтії
- 12 жовтня 2022: У Києві вдруге вручили «Вікімечі»
- 26 липня 2022: Профільний комітет Верховної Ради не підтримує збереження імені Чайковського для НМАУ
- 10 лютого 2022: Генеральному директору Національної хорової капели «Думка» Євгенові Савчуку 75 років
- 21 лютого 2023: В Швейцарії та Ліхтенштейні проходить Фаснахт
- 1 січня 2023: У перший день 2023 року відбулося святкове Богослужіння у найстарішому селі Вінниччини
- 12 жовтня 2022: У Києві вдруге вручили «Вікімечі»
- 10 лютого 2022: Генеральному директору Національної хорової капели «Думка» Євгенові Савчуку 75 років
- 9 лютого 2022: Земля Буковини прийняла навічно в свої обійми Василя Фольварочного
Із 30 травня по 5 липня у музеї Ханенків триває виставка «Європейський вимір. Три шедеври класичного мистецтва з музеїв Італії». Її було організовано під егідою Голови КМДА Олександра Попова та Посла Італії в Україні Фабріціо Романо. Ініціатива такої виставки належить Італійському інституту культури в Україні.
Виставка цікава тим, що ці твори — «Венера та Адоніс» Тиціана, «Ісус Христос» Гвідо Рені, і гобелен «Дивний вилов риби», створений на основі композиції Рафаеля Cанті — зазвичай не вивозяться з італійських музеїв.
Твір Тиціана був наданий Національною галереєю стародавнього мистецтва в Палаццо Барберіні, який зберігає значну колекцію європейського мистецтва 16-18 століть.
Вівтарна картина Гвідо Рені «Ісус Христос» та гобелен «Дивний вилов риби» були надані Музеєм старовинних скарбів Святої Обителі в Лорето. Гобелен виробом брюссельської мануфактури, яку очолював Хендріком Маттенсом. Основою композиції для нього став один із 10 картонів Рафаеля. Останні були замовлені для Сикстинської капели папою Левом X.