Перейти до вмісту

У Києві відбувся I Україно-Американський форум живої хірургії

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

16 жовтня 2018

16 жовтня у Києві розпочався I Україно-Американський форум живої хірургії за тематикою "Місце малоінвазивних втручань у сучасній колопроктології та урології". Під час проведення форуму будуть проведені науково-практичні лекції та серія "відкритих" лапаросокпічних операцій за участю американських професорів. Показові операції проведуть співробітники Гарвардського університету В.Пойлін та Р.Корець та українські професори Андрій Борисович Кебкало та Андрій Ігорович Сагалевич. Також в ході проведення форуму будуть проведені обговорення впровадження американських медичних протоколів в українській медичній школі, їх практичне значення.

Також послідовно будуть розглянуті питання основ та ускладнень в практиці лапароскопічної хірургії, інвазивної хірургії нирок, поняття швидкого відновлення в колопроктології тощо.

Форум триватиме 3 дні і проходитиме на території Обласної лікарні в рамках сумісного проекту Національної академії післядипломної освіти ім. Шупика та адміністрації КОКЛ за сприяння Ю.В.Вороненка, М.Л.Анкіна, В.П. Лесика.

Посилання[ред.]