Анатолій Гриценко: Я готовий покласти мандат — але тільки разом з Яценюком

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 червня 2013


Анатолій Гриценко

Фракція «Батьківщина» звернулася до народного депутата Анатолія Гриценка з вимогою скласти депутатський мандат. Таке рішення було ухвалене 17 червня на засіданні фракції після дискусії навколо дій Анатолія Гриценка, «які суперечать угоді про непоборювання опозиційних політичних сил та які свідчать про його активну участь в інформаційній війні влади проти опозиції».

З народних депутатів фракції, присутніх на засіданні, 4 утрималися, решта проголосували за. Анатолій Гриценко та його партія «Громадянська позиція» не увійшли до об'єднаної опозиції. Раніше Гриценко закликав голову фракції Арсенія Яценюка скласти мандат через появу у фракції «тушок».

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook [1] Анатолій Гриценко написав, що готовий покласти мандат лише разом із Яценюком:

« Коли йшов на сьогоднішнє засідання фракції, були невеликі, але все ж сподівання, що врешті-решт фракція, заради очищення, прийме кадрові рішення — щодо «генератора тушок» і тих фронтовиків-зрадників, якими Яценюк з Мартиненком нафаршували список Батьківщини. Помилився. Недооцінив технологічний талант Арсенія Петровича. Який вирішив переключити увагу — і очистити фракцію від Гриценка. Персональну справу обговорювали майже півтори години. Чого тільки не почув: дискредитує опозицію, зрадник, ворог, воює проти Батьківщини і особисто проти Юлії Тимошенко, союзник Януковича, Льовочкіна… Звучали пропозиції вигнати з фракції, вигнати з парламенту, приймати рішення одразу і негайно. Врешті, проголосували, аби я сам покинув фракцію і поклав депутатський мандат. Перед голосуванням я чітко заявив: 1) з фракції не вийду; 2) мандат покласти можу, не проблема — але тільки разом з Яценюком! Чому з Яценюком? Тому що саме він, своїми «фронтовими тушками», своїми діями і бездіяльністю — дискредитує опозицію найбільше. Яценюк покласти мандат відмовився:) Я вдячний тим небагатьом, хто знайшов у собі сили принаймні утриматися при голосуванні. І сьогодні, після істеричного дійства, я ще раз ставлю свій підпис під кожним словом, сказаним мною за період роботи в Раді: лідерам — прямо в очі, колегам — відкрито на фракції, людям — у публічних виступах. Сумно, що ми з Вами живемо у часи, коли принципові й порядні люди дратують більше, ніж мерзотники. Але так буде не завжди… »

Примітки[ред.]

Джерело[ред.]