Перейти до вмісту

Віктор Медведчук керуватиме Музичною академією?

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 серпня 2018

В. Медведчук

Група викладачів Національної музичної академії України ім. Чайковського висловила занепокоєння з приводу імовірного на їх думку приходу до керування НМАУ одіозного політика Віктора Медведчука. Про це йдеться у листі трудового колективу до Президента та Прем’єр-міністра України, опублікованому на офіційному сайті НМАУ.

« «...через Максима Тимошенка, учня ярого українофоба Михайла Горбачова, котрий паплюжить нашу державу, підтримує анексію Криму й російсько-українську війну, до керування НМАУ ім. П.І.Чайковського намагаються дорватися одіозні політики Євген Рибчинський, Михайло Кулиняк, Максим Луцький, Василь Хмельницький, брати Клюєви, Віктор Медведчук». »

Лист написано від імені 32 осіб, серед яких екс-ректор НМАУ (2004-2018) Володимир Рожок, Герой України Анатолій Паламаренко, композитор Леся Дичко, та інші музиканти та музикознавці із числа професорського складу НМАУ. Підписанти просять залишити Анатолія Бровія на посаді в.о. ректора Академії до виборів ректора, призначених на 20 вересня 2018 року. На посаду ректора претендують принаймні дві особи - попередній ректор, Володимир Рожок, а також Максим Тимошенко, який обіймав посаду в.о. ректора з 11 червня 2018 по 31 липня 2018.

Раніше група студентів НМАУ влаштовувала пікет біля Міністерства культури із вимогою повернути Максима Тимошенка на посаду в.о. ректора академії замість Анатолія Бровія. На їх думку перебування на посаді в.о. ректора А. Бровія є неприпустимим, оскільки А. Бровій є юристом, а не музикантом. Також неприпустимим на їх думку є і повернення на посаду ректора В. Рожка, який був членом партії Регіонів. У відповідь міністр культури Є. Нищук запропонував на тимчасову посаду альтернативну кандидатуру - проректора НМАУ Тетяну Гуменюк. Проте, ця кандидатура не влаштовує прихильників В. Рожка, які охарактеризували її у листі як «коньюктурну особистість».

Сам Віктор Медведчук щодо перспективи «дорватися» до керування НМАУ не висловлювався.

Посилання

[ред.]